Акція «Великодній кошик воїнам АТО» - частинка тепла, любові та вдячності захисникам України

|  22. 04. 2019

Уже п’ять років поспіль у Білій Церкві існує традиція проводити Великодній тиждень добра, в рамках якого відбувається благодійна акція «Великодній кошик воїнам ООС». Учні всіх навчальних закладів міста, вихованці дитячих садочків, батьки, а також всі небайдужі жителі міста роблять все можливе, аби свято світлого Христового Воскресіння відчули і бійці в зоні Операції об’єднаних сил.

Акція проходить з ініціативи лідерів учнівського самоврядування, Федерації учнівської організації «Єдність» та підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, і 22 квітня відбулося підбиття підсумків даного заходу.

Для воїнів АТО учасниками акції були зібрано та передано на передову продуктові набори, які є найбільш необхідними і традиційно входять до великоднього кошика. Крім того, учасниками акції були зібрані кошти на різні потреби військових, обереги тощо.

Акція дає змогу об’єднати різних людей - і тих, хто чує звуки пострілів, захищаючи Україну, і ті, хто своїми словами, працею, творчістю, намагається підтримати, допомогти, зарадити. Тож цьогоріч до акції долучилися всі освітні заклади міста, в тому числі дитячі садочки та заклади позашкілля.

Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик під час заходу сказав щирі слова вдячності всім, хто долучився до участі в благородній справі. Також наголосив, що цією акцією її учасники передають частинку свого тепла, сімейного затишку, аби скрасити їхні військові будні. І в ці подарунки вкладено максимум любові, поваги, вдячності, переконання того, що вдома дуже чекають на захисників їхні рідні, близькі та друзі.

Слова вдячності на адресу українських захисників сказали учні та вчителі.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.