Весняний призов: юнаки з Білої Церкви вирушили на проходження строкової служби в армії

|  22. 04. 2019

У квітні розпочинається призов на строкову військову службу в Україні. Весняний призов триватиме до червня.

Як визначено Указом Президента України від 30 січня 2019 року, призиватимуть придатних за станом здоров'я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, і старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочення від призову.

22 квітня у Білій Церкві відбулася  відправка призовників з міста і району (38 осіб) для проходження військової строкової служби в рядах Збройних сил України.

Зі словами вітання до юнаків звернулася начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода, яка  привітала призовників з  такою визначною подією в їхньому житті, наголосила, що захист Батьківщини – священний обов’язок громадян, виразила сподівання, що служба в армії допоможе їм стати справжніми чоловіками, навчить шанувати справжні людські цінності – честь, гідність, вірність, дружбу, взаємодопомогу, а також побажала здоров’я та гідної служби молодим людям.

Військовий комісар Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Ігор Богданевич висловив сподівання, що вчора, 21 квітня,  призовники вперше реалізували своє  право і взяли участь у виборах Президента України, а сьогодні почнуть виконання свого громадянського обов’язку - службу в рядах Збройних сил України та інших військових формуваннях, побажав майбутнім захисникам Батьківщини успішної  служби та освоєння військової професії, міцного здоров’я, терпіння, і щоб армія в майбутньому викликала тільки приємні спогади.

Настоятель храму Покрови Божої Матері Православної Церкви України, протоієрей Микола Гопайнич під час заходу побажав юнакам Божого благословення у важливій справі служіння рідній державі, а їхнім батькам та рідним – пишатися такими синами і благословив хлопців на добру службу та в дорогу.

У рамках міської цільової програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки, якою опікується управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, призовники також отримали подарунки.